اهداف المپیاد

المپیادهای دانشجویی و پژوهشی، همواره باهدف غربالگری افراد نخبه دانشگاهی – صنعتی و نیز به‌منظور ایجاد بانک جامع اطلاعاتی در زمینه‌های خاص، در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شوند. سومین المپیاد مهندسی نفت (اویلمپیک) در راستای اهداف ذکرشده، به دو بخش دانشجویی و پژوهشی تقسیم‌شده است که اهدافی همچون ایجاد انگیزه و کار گروهی، استفاده از پتانسیل‌ها و ایده‌های نوآورانه موجود در صنعت نفت و گاز کشور، ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت، کمک به توسعه راه‌حل‌ها، جذب سرمایه‌های انسانی و … را دنبال می‎کند.

محورها و مخاطبین

بخش علمی: کلیه دانشجویان رشته مهندسی نفت در مقطع تحصیلی لیسانس
بخش پژوهشی: شاغلین محترم شرکت های دولتی و خصوصی با هر سطح مدرک تحصیلی و دانشجویان با رشته‎های مختلف

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

بیش از ۴۰۰ نفر از شاغلین و دانشجویان صنعت نفت کشور در المپیاد پیش رو شرکت خواهند کرد.

اعتماد سازی

مالکیت فکری در دریافت ایده‌های نو، یکی از مهم‎‎‌‎ترین عناصر اعتمادسازی بین ایده پرداز و صاحبان چالش است. با حمایت نهادهای تصمیم گیرنده و به‎نام دولتی از این رویداد، سعی در ایجاد این اعتماد نموده‎ایم.

بانک اطلاعاتی جامع

المپیاد مهندسی نفت، با دسترسی و داشتن بانک اطلاعاتی بیش از ۱۰ هزار نخبه جوان صنعت نفت کشور، می تواند گزینه مناسبی به منظور کمک به توسعه، حل چالش‎ها و ارائه راه‎حل بهینه شرکت شما باشد.

تبلیغات بهینه

با حضور و حمایت از این رویداد، می توانید ضمن نشان دادن توانمندی‏‎ها، زیرساخت‎ها و معرفی شرکت خود، اهدافی همچون تکنولوژی محور کردن خدمات و نیز تقویت ارتباط با مراکز پژوهشی کشور را دنبال کنید.

با وارد کردن ایمیل خود، در خبرنامه ما عضو شوید!